top of page
Gizlilik Beyanı

İstanbul Basket olarak, sitemizi ziyaret eden herkes için gizliliğin önemli olduğunu düşünüyoruz. Bu nedenle, kişisel bilgilerinizi korumak için aşağıda özetlenen politika ve prosedürleri uygulamak için gereken hassasiyeti gösteriyoruz.

İletişim bilgileri:
Gizlilik politikamız veya bu internet sitesi ile ilgili herhangi bir konu hakkında sorularınız olduğunda cep telefonu yada elektronik posta info@istanbulbasket.net adresine başvurabilirsiniz.

Amaç:
İstanbul Basket Spor klubü olarak okul dışı eğitim programları, İstanbul Basket S.k.d  tarafından gerçekleştirilmektedir.Bu site: 1. İlgilenen kişilere İstanbul basket programları, felsefesi, çalışma tarihleri,  vs. hakkında bilgi sağlamak; 2. İlgilenen kişilerin,  ve ilgilendikleri programlar hakkında sorular sorabileceği ve/veya basılı broşürler, dvd’ler ve diğer bilgiler isteyebileceği temas araçları sağlamak; 3. İstanbul Basket faaliyetleri hakkında haberler iletmek ve kamp ile eski yeni tüm katılımcılar ve kamp personeli arasında temas sağlamak amacıyla oluşturulmuştur.

Toplanılan Bilgilerin Türleri ve Kişisel Bilgilerin Kullanımı:
İstanbul Basket programları hakkında bilgi isteyen veya sorular soran kişilerden adlarını, adreslerini, telefon numaralarını ve e-posta adreslerini bildirmeleri istenir. Bu bilgiler, İstanbul Basket programları hakkında istekliye bilgi göndermek içindir. Bu bilgilerin hiçbiri, üçüncü kişilere verilmez; asla satılmaz.

İstanbul Basket programlarına katılan kişiler, personel ve ailelerden toplanan bilgiler ad, adres, telefon numarası ve e-posta adresini içerir. Bu bilgiler, kurum ile mevcut öğrenciler, personeli ve eski öğrenciler arasında temasları oluşturmak / kolaylaştırmak içindir. Bundan dolayı söz konusu bilgiler, bu grupların üyelerince kullanılabilir, ama bu grupların dışındaki kişilere verilmez.

Web sitelerinin çoğunda olduğu üzere, web sitemiz de ziyaretçilerin bazı bilgilerini otomatik olarak toplamakta ve log dosyalarında saklamaktadır. Bu bilgiler internet protokol (IP) adresleri, browser tipi (explorer, safari, firefox vb), internet servis sağlayıcısı, ziyaret edilen sayfalar, işletim sistemi, tarih ve tıklanan sayfa verilerini içermektedir. İstanbul Basket olarak -kişisel kimlik bilgilerinizi içermeyen- bu bilgileri sitemizin ziyaret ve içerik analizlerini görebilmek, ziyaretçi eğilimlerini tespit edebilmek amacıyla kullanmaktayız.

bottom of page