Yaz Basketbol Kampına Hazır mısınız?

 

İstanbul Basket olarak 2005 yılından itibaren kurduğumuz yenilikçi ve spor bilincinde çalışan kadromuzla, Kemerburgaz Göktürk’te başarılı ve özgüvenli  sporcular yetiştiriyoruz. Sporu yaşam biçimi olarak gören ve sürdürülebilir bir spor alanını öğrenerek yetişen nesillere rehberlik etmenin haklı gururunu yaşıyoruz. Her spor dalında olduğu gibi, basketbol dalında da takım ruhunu yaşayarak ve öğrenerek, sporun kendilerine kattığı bireysel ve fiziksel gelişim özelliklerini en iyi verimli şekilde kullanan tüm sporcu çocuklarımızla 2019 yılında da birlikteliğimiz devam ediyor. 

 

2018-2019 sezonunda yaz döneminde yapılacak yaz basketbol kampımız ile yeni sezona hazırlanıyoruz. Çocuklarımızın yaz tatilinde dinlenirken sporla içiçe yaşayarak yerinde öğrenip eğlenecekleri, sporcu bilincinin oluşturulrak yaşam tarzı içinde yer edindirecekleri kaliteli bir kamp ortamında bir araya geliyoruz.

 

 

İstanbul Basket ile Yaz Kampı 2019

 

İstanbul Basket olarak çocuklara yönelik hazırladığımız kamp ve etkinliklerde farklı yaş gruplarına uygun şekilde özel planlamalar yapıyoruz. Butik olarak yapılandırılan bu kamplarda sporcularımızın ailelerinden bağımsız olarak bireysel yaşamayı ama takım ruhu ile spor yapmayı, kuralları öğrenerek toplum bilinci ile uymayı, zaman yönetimi yapmayı, yeme içme alışkanlıklarını düzenlemeyi ve farkındalıklarını geliştirmeyi hedefliyoruz. Sağlıklı kafanın sağlıklı bir vücutta olacağını biliyor ve bunu çocuklarımıza yaşam tarzı olarak yerleştirmek için en doğru yöntemleri uyguluyoruz.

 

  • 2009 ve daha küçük yaşta olan sporcularımızın yanlarında velileri de basketbol kampına katılmaktadır. 

 

İstanbul Basket Yaz Basketbol Kampında Neler Var?

 

  • Basketbol antrenmanlarında teknik ve pratik sporcu yeteneklerinin ve özelliklerinin geliştirilmesi için yaş seviyelerine göre planlanmış sportif faaliyetler,

  • Basketbola destek olacak spor aktiviteleri

  • Uzakdoğu felsefesinin temellerini oluşturan sevgi-saygı-özgüven-davranış kontrolü-paylaşmanın öğretilmesi,

  • Koordinasyon ve kas gelişimi için yaşlara özel çalışma programları

 

Çocuklarımızın yaz tatilinde güvenli bir ortamda, bilgi ve becerilerinin gelişimini sağlayacak değerli ve deneyimli eğitmenler eşliğinde spor yapmalarını ve hayata bakış açılarına değer katmayı hedefliyoruz. 

 

İstanbul Basket Kış Basketbol Kampı için sizleri ve tüm sporcularımızı bekliyoruz. 

 

Detaylı bilgi için: 0 532 391 94 56 Nevzat Özdemir

Kamp broşürünü mail yolu ile almak için lütfen formu doldurunuz.

Gönderdiğiniz için teşekkür ederiz!